| lampard64 a întrebat:

O sa pun intrebarea mea aici: Sunt boboc` si am 1 nelamurire. se spune ca cica de pe data de 15 iulie pana pe 25 iulie, trebuie sa depunem un dosar.
Am completat majoritatea cerintelor de acolo. mai am ceva gen "cerere". atat scrie nicio informati in plus/minus. Vreau sa stiu ce anume trebuie sa fac pentru cererea asta. se da de la secretariat. trebuie creata? Fundoi` happy

2 răspunsuri:
| Th3GoDFaTh3r a răspuns:

Aceasta cerere o primesti de la liceul in care te-ai inscris cand duci dosarul, funda?

| NumePublicExistent a răspuns:

Am pus si eu aceeasi intrebare :

http://www.tpu.ro/......tru-liceu/

Deci de la liceul unde am fost repartizate.