| Meli34 a întrebat:

Odata eram pe facebook si o prietena de-a mea a zis hey, how are you si am zis fine si m-a intrebat wanna laught? si am zis ca da si a zis ca is eu in nu stiu ce video si mi-a daat linkul si am intrat si am incercat sa vad...si apoi se aleg prieteni de pe lista mea si iii intreaba, ca si cum i-as intreba eu tot asa: wanna laught...etc. CUM SA SCAP DE VIRUSUL ASTA? VA ROOGGG!

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Cea mai simpla metoda ca sa nu iti umplu capul cu detalii e sa dai o scanare cu un antivirus. Desi ceea ce ai tu acum e un script in browser-ul de internet care iti corupe Facebook-ul. Poti dezinstala browser-ul (Mozilla sau Chrome sau ce folosesti) si il descarci iar de pe internet. Succes

8 răspunsuri:
| Diiiaaa a răspuns:

Asa am patit si eu. Trebuie reinstalat Windowsul deoarece nu este alta modalitate de a scapa de elsad

Succes!

| Diiiaaa a răspuns:

Da Andreea

| georgelu a răspuns:

Am primit si eu la fel e un fake video, eu a trebuit sa imi reinstalez windowsulstraight face

| Meli34 explică:

Dar daca eu intreb asta (fara sa vreau) pe un prieten, ii intra si lui virusul?

| Meli34 explică:

Multumesc Diiiaaa happywinking

| Alecsa4u a răspuns:

Mi-a dat si mie o fata.straight face.dar nu am apasat sa iau adobe.ca nu ma lasa sa dau play fara el.si m-a avertizat antivirusul de virus.big grin

| Alecsa4u a răspuns:

Gilca Camelia mi-a dat miestraight face

| xBluO a răspuns:

Si mie mi s.a intamplat la cativa prieteni. unu` mi.a dat o data, l.am pornit dar nu s.a vazut videoclioul. Apoi` mi.a mai trimis o data am zis "No" si imdeiat mi.a mai trimis. Dar exact aceleasi cuvinte. Si acel tip e roman` si stie ca si eu sunt romanca dar vorbea in engleza... Am dat scanare cum a zis ceapone66 si nu mi.a mai trimis de atunci nimeni asta.

Întrebări recente