| ladygaga99 a întrebat:

Pe 27. aprilie este ziua mea!
Vreau si as dori sa v-a cer parerea pentru ce o sa fac la petrecerea mea in plijamele!
Da-ti-mi ideii!
Aaa, am uitat sa va spun ca implinesc 11 ani si ma numesc irina!

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Hei kiss!

La multi ani sa ai tot ce iti doresti iar visele sa ti se implineasa :* >big grinbig grin< La multi ani!

[. Ps. Fundita?batting eyelashes. nu ca asi cersii big grin =)]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pacat ca la 11 ani nu stii sa scrii. Ia-ti un dex si invata cuvintele, dupa care un meditator la gramatica. Si mai vorbim...