| anonim_4396 a întrebat:

Pe facebook, am o convorbire destul de lunga cu cineva, ca sa ajung chiar la inceputul convorbirei, ar exista un,, search" de a baga data si sa ma duca direct acolo sau singura solutie ar fi sa derulez pana la inceputul convorbirii?

Răspuns Câştigător
| DianaMiruna a răspuns:

Nu exista un ''search'', trebuie sa derulezi pala la inceput :*

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Asta se intampla atunci cand ai o singura conversatie cu o persoana si nu deschizi o alta conversatie noua cand schimbi subiectul
si nu..nu exista search pe text.
Pentru crystycojo98:
pentru a baga in word tot trebuie sa deruleze pana la inceputul conversatiei si oricum ii trebuie un editor cu cautare de text.

| crystycojo98 a răspuns:

Da... sau selectezi tot si dupa il pui intr-un word si o sa-ti vie mai usor