| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Pe jocul howrse cum pot sa vand un cal?
Dar cum pot sa castig puncte de imbatranire?
Funda si vot! Multumesc

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Unde este numele calului se afla un + acolo la redenumire jos apare vinde, dai licitatie alegi pretul si asta e.
Punctele de imbatranire stiu ca se cumpara cu permise.

| Lulupana1234 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Dar cum pot să liciteze un cal și prețul de început să fie în permise, trebuie să fie un unicorn?

| barbattttt a răspuns:

Nu stiu, imi pare rau daca stiam iti spuneam!

| AllyAlly2a a răspuns:

La 10 zile -> licitatii.
La 30 de zile -> directe si rezervate.
Ingrijesti caii si a doua zi cu putin noroc gasesti pe pagina lor puncte, daca ramai fara ti se da 2 peste noapte, creditezi rezerva cu diamante/permise.

| 13524 a răspuns:

Unde este numele calului se afla un + acolo la redenumire jos apare vinde, dai licitatie alegi pretul
Castigi 2 puncte de fiecare data cand te-ai conectat in joc

| rOckx3 a răspuns:

Păi punctele de îmbătrânire cu permise, sau la aventuri când împlineşti unele aventuri îţi dă cadou puncte de îmbătrânire. FUNDĂ?

| MissyIRo a răspuns:

Langa numele calului apare un +. Click pe el si iti apar niste chestii: Modificare profil
Vinde
Oferă un bonus
Ii dai pe vinde si alegi pretul si felul de vanzare
Puncte de imabtranire:

ziua următoare, aveţi nevoie de puncte de îmbătrânire. Uneori veţi găsi câteva când se trezeşte calul (acest lucru este menţionat în istoric). În caz contrar, puteţi cumpăra puncte de îmbătrânire cu permise.
Sau punctele de imbatranire le poti castiga le eventuri sau ti le pot oferi pprietenii