| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Pentru cei care au cnt pe Clopotel.Cum pot sa trec la nivelul urmator si sa adun clopotel.raspunsulcel mai exlicit primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Leylla a răspuns:

Buna, eu am cont pe clopotel.ro si poate pot sa te ajut.
Deci, pentru a putea obtine clopotei trebuie sa :
1.adaugi continut(poze, versuri, noutati) la grupul si la fanclubul/fancluburile tale.
2.sa acorzi clopotei(nu inseamna sa dai din clopoteii tai altora).Iar la fiecare acordare primesti cate un clopotel.(stai linistita ca sunt foarte multi care adauga continut, asa ca ai la cine sa acorzi clopotei).

Cu cat aduni mai multi clopotei creste experienta, si creste si levelul.

Sper ca te-am lamurit si ca te-am ajutat.