| MihaiA a întrebat:

Propun ca aici, sa scriem fiecare ce film a-ti vazut in ultima vreme, recomandari si pareri

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Ultimul film pe care l-am vazut a fost Marley and mehappy, o comedie superba cu Jenifer Aniston si Owen Wilson. Ce-i drept am si plans putin la sfarsitul filmului. Am mai vazut The pink panther 2-o super comedie, faci pe tine de raslaughing, Bride Wars, Una-i blonda si cealalta si mai bolonda cu pamela andreson, Twilight, Yes Man cu Jim Carrey, In cautarea fericirii-cu Will Smith.si bineinteles, urmaresc serialul Lost, apare in fiecare joi un nou serial.

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Slumdog Millionaire ( super tare filmul)
confessions of a shopaholic ( recomand tuturor iubitorelor de shopping)
The Curious Case of Benjamin Button ( merita vazut)
Marley & me (comedie)

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Chiar in clipa asta in care scriu ma uit la X-men: Origins Volverine. Tare! Asa. ultimele filme la care m-am uitat sunt : Marley & me, Pink Panter 2, Slumdog billionare, Knowing, Seven pounds etc. De vreun an sunt fan seriale, Dr.House, Dexter, 24, Sopranos, Lost, Eureka, etc...imi plac la nebunie.

| MihaiA explică:

ANNA
Marley and me - il am in pc nu l-am vazut inca, dar presimt ca e bun
Pink panter 2 o sa-l vad, bride wars la fel il am da nu l-am vazut inca., blonde and blonder paremise ca l-am vazut, twilight nu`mi place nu mi-a placut nu a avut haz, inteleg ca e de iubire and stuff dar nu m-a atras sad, Yes man a fost super marfa, seven pounds trebuie sa-l vad desi nu ma atrage. am vazut inceputu...

Iti recomand ca seriale : Dexter, Prison Break, The mentalist. sunt pe internet. ( si dexter apare si la protv.), Doctor HOUSE ( care e criminal )

Am mai vazut si Soul Men. ultimu` film a lu` Bernie mac. super comedie.
Mai vb pe parcurs ce mai vad mai scriuhee hee

| MihaiA explică:

@ leluc.Nu stiu de ce dar nu l-am vazut inca. o sa-l vad cat de curand

Nu stiu daca ati vazut filmu asta insa e mai vechi si e superb : The Green Mile. Mi-a trezit sentimentele worried

| MihaiA explică:

@Adry. am vazut si eu Gran Torino, insa cam trist finaluhee hee PS am uitat sa mentionez ca sunt ca o filmoteca? laughing)

| leluc a răspuns:

Slumdog Millionaire - foarte bine filmat, scenariu original, nu si-a luat Oscarurile degeaba

| hugin a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button. Interesant si destul de lung. Nu mi-a placut ca a jucat Brad Pitt si mi-a parut cam nepotrivit spre final.

Cat despre Anna esti cam in urma cu filmele Marley and me e deja vechi

| baba a răspuns:

Am văzut The Butterfly Effect 1, 2 şi 3 chiar la recomandarea unui user de aici! Superbe toate 3 filmele. În rest am văzut săptămâna trecută Cazul lui Benjamin Button (ăla care se naşte bătrân) şi multe episoade din Grey's Anatomy (dar astea nu intră la filme).

| christian a răspuns:

Eu am vazut Pantera roz 2 impreuna cu prietenii mei. A fost de coma. m-am amuzat copios!

| Adry a răspuns:

Gran Torino; probabil cel mai tare din anul asta (pentru mine).

| sabina a răspuns:

Valkyrie si Doubt, mi'au placut happy Actori de calitate.

| Selena a răspuns:

Seven Pounds. Dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Million dollars hotel. Mel Gibson, Milla Jovovich si Jeremy Warner in roluri de exceptie. Un film pentru oameni inteligenti