| Anonymus3000 a întrebat:

Am o problema. Cum fac sa sterg unele siteri din adres bar pe care am intrat si imi apar acolo jos cand scriu prima litera cu care incepe. Ajutor dau funda.

Ps: Folosesc Google Chrome

6 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Intri pe google chrome si dai ctrl+shift+delete, o sa se deschida o fereastra su setari unde dai clear browsing data1 funda!

| vampir004 a răspuns:

Pai,nu stiu sigur daca merge

| MishalufLv a răspuns:

Intri la istoric (apesi Ctrl+H), si stergi tot istoricul

| lenka018 a răspuns:

Intri in menoul google chrome (3 liniute exact sub x-close) si ai acolo istoric/history si selectezi site ul pe care ai intrat si apesi eliminati elemente selectate buton aflat in susul listei cu linkuri

| LoCKeR a răspuns:

Incearca sa stergi istoricul si data viitoare cand intri pe site-uri dinalea foloseste ctrl+shift+N (mod incognito)

| Letea_Roland_1998 a răspuns:

Ai incercat sa stergi Istoricul si Cookies-urile?