| Dxi a întrebat:

Hei TPU happy am nevoie de putin ajutor. vreau sa sterg unele site-uri/linkuri din bara aceea de sus unde se scrie linkul. de exemplu, ma enerveaza cand scriu X si imi apar toate linkurile pe care am intrat care contin litera X. am incercat sa dau "forget about this page" dar imi raman in continuare ca"sugestii" big grin si nu ma refer la cautarea pe google, ci pur si simplu pe locul de scris linkul paginii. multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sterge istoricul browserului

| Bianca306 a răspuns:

Trebuie saresetezi tot ca sa nu iti mai apara, daca ai chrome, intra la setari avansate si acolo dai resetati setarile browserului