| Master_Đoge_1977 a întrebat:

Sall am mare nevoie de ajutor!
1.Cand Deschid Pc-ul Imi arata Pc booted in safemode 6.4 etc si nu am net si sunet si ma da direct pe safe mode nu pe windows 7 cum rezolv asta? Acum cand repornesc pc-ul intru pe varianta de safe mode and networking in care am net.dar cand apas pe windows normally imi arata safe mode fara net please dau fundaaaaa cum sa fac sa il pornesc cum era inainte am luat sfaturi de la un amic si am incercat cu recovery dar nu ma lasa!

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Probabil ca nu opesti pc-ul din shutdown. Uite aici raspunsul de care ai nevoie http://www.worldstart.com/......safe-mode/

| Cosminovici18 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul e posibil sa fie avut ceva virusi sau ceva a fost dat peste cap!

| andrei9530 a răspuns:

Cel mai sigur este sa reinstalezi Windows-ul pentru ca rezolvant problemele nu faci nimic si intervenind si modificand windows-ul la un moment dat tot te va lasa si mai bine il schimbi acum