| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am Nevoie repede de un euro! Ma ajuta cineva? Urgent dau Fundita +Vot Dar daca Nu Sunteti Orange dati un mesaj Cu Textul TXT GTRS 188.241.14.94:27015 KaLaShNiKoV. La numarul 1261

12 răspunsuri:
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Da.Te ajut eu.1 mil. de euro sunt de ajuns?

| BadBoy55 a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

2 Daca vrei?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru BadBoy55):

Glumeam.Nu o lua ca pe o jignire, dar vei primi numai insulte.Se considera ca cersesti.Sa-ti spun si ce mentalitate au majoritatea:Eu dau un euro, ala da un euro si te imbogatesti peste noapte.De asta iti spun atatia despre cersit.Si nu, nu am.Nici telefon n-am macar.

| BadBoy55 a răspuns (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Ms de raspuns! Dar eu am cerut doar un eur nu mai multi! cand am primit un eur inchid topicul big grin

| Mareacluj a răspuns:

Tie nu iti este rusine sa cersesti? Pe toate strazile e plin de cersetori, si pe aici ati ajuns?

| BadBoy55 a răspuns (pentru Mareacluj):

Auzi! Tu..Eu nu cersesc eu imprumut daca ai auzit de cuvantul asta asa ca eu v-am cerut un eur nu e cine stie ce! Si pentru raspunsu asta care l-ai dat nu cred ca este de folos! Vezi-ti de treaba ta! Bye

| Mareacluj a răspuns (pentru BadBoy55):

Hai sa fim seriosi cu imprumutul de la persoane pe care nici nu le cunosti. Daca ai de imprumutat de ce nu imprumuti de la familie, prieteni. Indiferent ce vrei sa dai de inteles, e clar ca cersesti

| BadBoy55 a răspuns (pentru Mareacluj):

Auzi iar te bagi tu? Eu am nevoie de un eur! Daca pentru tine inseamna cam 200 de mil de eur! soarta frate

| Mareacluj a răspuns (pentru BadBoy55):

Tu chiar esti prost? nu vezi ca te faci de ras pe-aici?

| susanumarian a răspuns:

Inprumuta si tu mane

| BadBoy55 a răspuns (pentru susanumarian):

Nu vrea nimeni zice ca dau teapa! Tu crezi ca nu as vrea sa imprumut?

| BadBoy55 a răspuns:

Scuze partea cu "Dar daca NuSunteti Orange" Am gresit Nu o luati in seama