| metin2tim a întrebat:

Sall. cum as putea sa invat sa joc fotbal bine fara antrenor dati-mi niste sfaturi
funda!

2 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Cei mai mari fotbalisti au inceput singuri adica fara nici un antrenor.
Joci din ce in ce mai mult si fara sa iti dai seama devii un jucator bunicel...pana cand te vede oamenii sau un atrenor si restul tine de experienta.Succes! Funda?

| NameName a răspuns:

Cea mai simpla modalitate este sa te antrenezi singur mult. Poti de asemenea sa rogi un prieten sau o ruda sa te ajute, sau poti sa cauti pe internet moduri in care poti sa inveti singur fotbal. Sper ca te'am ajutat. Fundabig grin?