| metin2tim a întrebat:

Sall. cum as putea sa invat sa joc fotbal bine fara antrenor dati-mi niste sfaturi funda

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Mergi cu prietenii pe un teren de fotbal, la vreo scoala, orice scoala are un teren de fotbal, si te duci in fiecare seara sa joci cate un meci si asa inveti, asa fac si eu, am un teren langa mine, mergem mai multi, facem 3 echipe de fotbal, si jucam cu castigatorul la masa, jucam vreo ora - 2 si salut, ne vedem maine big grin

bafta

4 răspunsuri:
| MadNNNeS a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa inveti la fotbal, este foarte mult de scris.Cel mai bine inveti prin practica.

| mihnea2001 a răspuns:

Sall. fara antrenor e foarte greu dar daca ai ambitie si timp liber poti sa o faci, trei sa joci mult cu prietenii sau cu oricine altcineva numai sa joci sa inveti sa controlezi mingea, puterea loviturii...cat mai multa exersare mai pe scurt

| ChrisLungu_7262 a răspuns:

Cel mai simplu, pe maidan cu prietenii oriunde, la un teren de fotbal.Ca sa inveti important este sa ai talent.Si incearca tot timpul sa ii faci pe toti.

| Rolikeeeeeee a răspuns:

Prin practica cu prieteni.II ceri sa te invete ceva scheme bune.Trebuie sa ai si ambitie, nimic nu este usor.Exerseaza.Bafta