| edy_7290 a întrebat:

Am o intrebare...
Ce jocuri online stiti de genu mt2 runes of magic wizard 101 4story?
Va astept rasp.
Fundaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Buii a răspuns:

Joaca league of legends, e un fel de dota, daca e da-mi pm cu idul tau, pentru ati trimite invitatie big grin, app, funda big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Astept funda waiting

| GaByApocal1pseCs a răspuns:

Salutare Edy nu ee gen din ala jocul pe care-l stiu dar til dau.Este Air rivals e un gen der joc cu nave intai te ajuta pe care ai viteza mare apoi sa distrugi nave din astea si poti si monstri caare sboara dar trebuie sa iesi din oras, apoi trebuie sa faci misiuni si chestii din astea sunt 3 sau 4 feluri de nave ca am cam uitat.Si iti alegi una si pilotul poti sati cumperri rachete speciale la alegere gloante la alegere sa-ti faci nava in alt model si chestii

| Dragosh707 a răspuns (pentru GaByApocal1pseCs):

Sall care este sitelu airrivals-ului?

| GaByApocal1pseCs a răspuns:

Buna! Eu ti-am zis de air rivals si am mai gasit un joc:Maya mu season 6 sau mu simplu.Bafta