| Kreisegger a întrebat:

Sall TPU,Ce dracu sa mai fac, nu mai stiu pe calculator ma plictisesc afara cu prieteni nu pot sa merg pentru ca plouaa

Răspuns Câştigător
| ChocoK a răspuns:

Joaca jocuri, Uita-te la filme, Mananca o pizza nuh

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Sunt multe lucruri de făcut și în casă. Poți începe un serial, iar asta te va ține ocupat și n-o să te plictisești dacă îți place. Poți citi cărți care să fie pe genul tău... sunt atât de multe. Timp să ai, în primul rând, că lucruri de făcut se găsesc.

| Aimee33 a răspuns:

Buna!
Poti citi o carte, poti picta pe panza, poti inata sa gatesti, uita-te la un film bun...
O zi buna!

| LaurNebunu a răspuns:

Flotari