| Revelation a întrebat:

Sall TPU, cum pot face sa imi stea parul drept, gen emo, (sunt baiat) am parul destul de mare si uneori cand transpir se onduleaza putin ( se face cret la breton, doar putin ) gen http://all-hair-styles.onsugar.com/tag/True+Emo+Boys primul de aici, P. S nu vreau sa fiu emo vreau doar sa imi stea parul asa.

2 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Intindeti-l cu placa.

| FanMJJ a răspuns:

Cu gel.Dar sa fie destul de bun, nu geluri la 2 lei, iti recomand unul nivea aqua gel wet look. Il aplici doar pe breton(pe tot bretonul) si pe perciuni, apoi il dai cu pieptanul intr-o parte si peciunile in fata, asta e tot bftwinking