| TaviCompany a întrebat:

big grin Sunt baiat am 13 ani si vreau sa slabesc..Am 1.69 si 62 de kg cam mult...dar ce ma enerveaza e ca am si forma de tate adica am tatele cam mari cum sa scap de ele va rog o dieta si daca e si program sportiv ..Multumesc anticipat, CEI care nu stiu sa nu va mai bagati fratilor!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. invata sa mananci :

http://www.getfit.ro/......abire.html

2. Fa sport, de 3-4 ori pe saptamana, o ora

| TaviCompany explică (pentru Cosmin86):

Uni isi bat joc dar uh m-ai ajutat cat de cat ..pfff dar am fi toti ca tine mersiwinking!

8 răspunsuri:
| luisanamy a răspuns:

Tu esti inca in crestere, nu trebuie sa te supui unor diete. Insa miscare poti face. Pentru tine e mai usor sa faci flotari, genoflexiuni.

Răspuns utilizator avertizat
| diditza23 a răspuns:

Ca regim iti pot spune sa nu mananci fast-fooduri, prajeli, prea multe dulciuri ( vezi ca este buna ciocolata neagra), si mananci mai multe fructe si legume. Ca sport, alearga, fa niste flotari, pentru piept niste gangtere si mai gasesti pe google exercitii pentru piept...dar de miscare trebuie sa te tii zilnic...si dupa ce termini miscarea nu incepe imediat sa mananci! spor

| FireCs a răspuns:

Incearca sa razi si sa te simti mai bine in pielea ta. sa fii tu insati. iti recomand sa vezi aici articol la problema ta... goo.gl/Dd2rZ sau daca vrei sa ai succes garantat vezi sursa ta la toate problemele http://goo.gl/Ng20z Succes :*

| Potinga_Vlad_1991 a răspuns:

Cuta pe internet dieta ducan ai acolo dieta + miscare

| Cosmin86 a răspuns (pentru Potinga_Vlad_1991):

Dieta dukan mareste aciditatea in sange si iti forteaza ficatul.

In general dietele sunt stupide