| alexaly a întrebat:

Era o poezie cu un cimi†ir "Pe buze-aveai un viermisor, Si-n spate un topor. Te-am sarutat pe maxilar, tu mai muscat involuntar " ceva de genu cine o stie va rog din suflet sa mi-o scrie si mie. Dau fuditzaMareeeee xD,+vot va rooog.

Răspuns Câştigător
| alexxandra a răspuns:

Eu asa o stiu ar e scurta. Te-am cunoscut in cimitir, aveai pe piept un trandafir.Te-am sarutat pe maxilar tu mai muschat involuntar.Te-am privit incetisor, aveai in ochi un vermisor si in spate un topor.CU drag MOARTEA MORTILOR. Daca faci misto de mine, fac un loc sh pentru tine.
fundita?:d