| Shooter a întrebat:

Am auzit de la cineva ca Sylvester Stallone din ce faima a avut,a ajuns sa il parasesca sotia, sa ramana fara bani si altele.E adevarat ce am auzit? Daca mai stiti si alte vedete care au ajuns asa spuneti-mi si mie.
Funda!

2 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

Pe Stallone l-a parasit a doua sotie in 1987, dar oricum era o curva. Acum, cu a treia sotie are 3 fete si e bine, sanatos, bogat..si filmeaza acum Rambo V.

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Nu e adevarat dar ala din singur acasa pustiul blond a ajuns asa cum spui

Întrebări recente