| supremxxxoxo a întrebat:

Cand si la ce varsta si-a facut Sylvester Stallone tatuaje? funda vot! Nu ziceti la alegere varsta,daca stiti spuneti-mi, nu mintiti!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

La 61 de ani in iulie 2007 si-a facut primul tatuaj pe umarul drept, cu portretul celei de-a treia sotii care este inconjurat de 3 trandafiri, ulterior la sfarsitul lui 2007 /inceputul lui 2008 tatuajul a fost modificat coborand in jos pe mana sub forma de maneca si cuprinzand si o parte din piept adaugandu-se un tigru si in iulie 2008 Mario Barth i-a facut tatuajul de pe umarul stang posibil tot el sa fi continuat si tatuajul de pe spate dar nu se stie data.