| anonim346575 a întrebat:

Am cumparat ceva si urmeaza sa imi vina prin posta romana si vreau sa stiu daca postsul sa zicem imi livreaza coletul cand sosesc cei de la posta in localitatea mea?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Postasul iti lasa doar avizul, prin care te instiinteaza de sosirea coletului, tu trebuie sa te duci la oficiul postal si sa-l ridici, trebuie sa ai actul de identitate.

| D3jflv a răspuns:

Aproximativ peste 2 3 zile cam asa dar din pacate nu poti desface coletul doar dupa ce il platesti

| anonim346575 explică (pentru D3jflv):

Am intrebat eu cumva cand vine sau daca il pot desface?

| Selux a răspuns:

Nu cred, trebuie sa mergi dupa el la oficiul postal unde apartii!