| sammyr a întrebat:

Am si eu doua intrebari. Cum pot scoate petele de deodorant dupa tricou? si mai am o pata maro pe blugi si nu stiu cum sa o scot sad. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| DexterBoyGenius a răspuns:

Cel mai bun produs pentru acest gen de pete este cel care este destinat special pentru indepartarea lor. In Romania nu gasesti asa ceva. Eu am incercat tot felul de metode: bicarbonat de sodiu, otet, vanish, spalare la 90 grade etc etc. Salvarea a venit de la un produs englezesc : Deo-Go, deo-go.co.uk. E facut special pentru petele de deodorant. Daca il vrei neaparat il poti comanda pe net, ajunge in 2 saptamani prin posta.

2 răspunsuri:
| Barbie69 a răspuns:

Inceara cu venish(cred ca asa se scrie)

| stefaniaroberta1234 a răspuns:

Pai da cu pur pe el lasa-l la inmuiat si peste 10-20 minute slatei freca-l acolo unde ii pata si baga-l la masina de spalat. Sigur o sa iti iasa. Iti spun eu :-)