| AragorNNN a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma in urma cu 30 zile mi s-a spart un pix cu gel in buzunaru de la blugi si numai stiu cum sa scot pata si numai stiu cum sa scot pata crying

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Pui doua bucati de vata imbibate cu spirt, una sub pata si alta deasupra petei, prima data pentru a se inmuia, pentru ca pata este destul de veche, apoi alte doua, pe care le presezi, pentru a elimina gelul de la pix si tot asa pana nu se mai vede pata. Nu-ti recomand scoaterea petei prin frecare, ca sa nu se decoloreze blugii...cu multa rabdare s-ar putea sa reusesti.

| anamaria0974 a răspuns:

Un tampon pentru demachiat inmuiat in spirt si freci usorpata iar apoi il inmoi in apa calda cu dero si il lasi cateva minute

| FuckOff_4830 a răspuns:

Incearca cu Vanish. happy

| Gergyka a răspuns:

Pi e simplu daca blugul e de culoare deschisa aplica venis sau sapun de casa dar daca e inchipa aplica foz sihur functioneaza