| Jolley a întrebat:

Am un caiet stundetesc de romana, foarte frumos. Nu stiu ce pot sa scriu in el... nu vreau sa-l "stric" luându-l la scoala, si nici nu vreau sa-l fac jurnal, oracol sau sa scriu in el amintiri sau sa lipesc tampeni din reviste in el...

In afara de acestea ce as putea sa scriu?

6 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Păstreză l, sigur îţi va veni o idee cândva! Eu l-aş folosi pe post de jurnal dar pentru amintiri şi evenimente foarte importante, cântece, desene chiar.

| VanillaBl a răspuns:

Tine-l de samantzahappy

| Jolley explică (pentru VanillaBl):

laughing il tin de aproape 2 ani jumate laughing cred ca nu mai infloreste daca il pun in pamant acum, nu?

| frikk a răspuns:

Dăi foc rolling on the floor)))rolling on the floor)))rolling on the floor))))))

| crazypuff09 a răspuns:

Scrapbook - google it!

| Steff52 a răspuns:

Canteceee

Întrebări recente