| JustEdy a întrebat:

am un prieten care a mancat ceapa la mine acasa si ii pute gura rau! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| PaPi a răspuns:

Pune-l sa manance patrunjez sau frunze de menta... laughing Cel mai bine: Da-i o guma laughing

16 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Mananca si tu(sa stii ca-i foarte recomandata pentru imunitatea organismului) si o sa mirositi amandoi!

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Sa se spele pe dinti sau da-i o pastila orbit!

| LoReDaNa a răspuns:

Ii dai o guma laughing

| LOLA33 a răspuns:

Dai o guma.

| AndreiP98 a răspuns:

Toarna-ti apa rece in cap. O sa racesti, te infunzi si nu maisimti mirosul. big grin

| XxMALVIxX a răspuns:

Spala'l pe dinti laughing, apoi dai o guma ( ciunga )winking

| onutza98 a răspuns:

Spalal pe dinti laughing)) sau tornai in gura paa de gura sau zii cai suc

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Spune-i sa ia o gura de apa de gura mentolata sau sa ii dai o guma cu o aroma buna si sa o mestece.

| shocky2 a răspuns:

Cumparai un pachet de Five rolling on the floor)!

| MeDyw0w a răspuns:

Spala-l pe dinti.

| sincer a răspuns:

Fa cumva sa manance si usturoi ca atunci gura nu mai miroase a ceapa ci va mirosi a usturoi.happy
Sa se spele pe dinti si daca ai cumva bomboane mentolate "Eucalipt" sa faca cumva sa suga 1-2 bomboane si ati scapat de miros.

| Kandy17 a răspuns:

laughinglaughing da-i o pasta si o periuta de dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti bati joc de noi, asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i să se spele pe dinţi iar dupaceea dă-i o gumă.

| twopeist15 a răspuns:

Spune-i sa se spele pe dinti si dupa aia nu iii mai pute gura a ceapa :p:::d

| EpicName a răspuns:

Iti bati joc de noi?