| anonim_4396 a întrebat:

Am mancat ceapa si imi pute gura...

Ce sa fac? :-o

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te speli pe dinti bine, apoi mesteci o guma!

| Rukhsandra a răspuns:

Pai spalate pe dinti si mananca multa guma mentolata

| alexaaa a răspuns:

Poate sa te speli pe dinti? si o guma de mestecat cu care sa iti cureti dintii...

| Doddel a răspuns:

Du-te-n. ca faci misto laughing

| Antonia_2588 a răspuns:

1:nu mai iesi din casa 3 zile!laughing

2:te speli pe dinti din 5 in 5 minlaughing

3:alta data nu mai manca ceapalaughing

| ups a răspuns:

Mananca usturoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsu se da in functie de ce fel de ceapa ai mancatlaughing
ceapa de apa sau ceapa normala
pentru ceapa normala spala-te pe dinti si mesteca guma
pentru ceapa de apa spala-te pe dinti.foloseshte APA DE GURA si mesteca guma
laughing)laughing))fundita daca te-am ajutatrolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau mananca usturoi ca sa elimini mirosu de ceapa...reactie de substitutielaughing)binecuvantata fie chimialaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare de tot intrebarea asta...de raspunsuri sa nu mai zic laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Maica" da cum ai mancat ceapa aia de intrebarea e pusa la "Dragoste si Sex"? cu ce ai mancat-o?:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceapa a... Interesant.Si cum pute? s-a pastrat mirosu pana in 2011. Porecla ta este din partea mea big grinuhoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spala`te pe dinti cu apa de WC, paine mucegaita, muci din nas, flegma, unghii ( recomandat de la picioare ) fire carunte din par ( sigur ai ) ce gasesti prin canalizare, gandacii veniti in baie de la vecini, factura de intretinere, ciorapi murdari sau cu un bob de mazare...pardon! Creieru` tau vroiam sa zic smug Daca nu merge cu nimic te sfatuiesc sa inveti sa te inneci in veceu, ca s`asa mirosu` nu mai dispare laughing)

| bombonik_6523 a răspuns:

Alege guma five!
rolling on the floor

| Dorinta_4956 a răspuns:

Am vazut la o emisiune ca patrunjelul ajuta cel mai bine la disparitia mirosului de usturoi... poate merge si la mirosul de ceapa varianta aceasta, nu stiu... incearca si tu, poate merge, daca ai desigurwinking

| Ludacriss a răspuns:

Spala-te pe dinti cu mustar, dero, crema hidratanta si ceai de morcovi rasi pe parchet.
daca ai incercat asta inainte poti sa-ti tii gura inchisa, dar risti de la miros sa iti cada dintii si sa te ineci. funda?happy