| spionul1 a întrebat:

Salut.Am windows last xp si am camtasia studio 7 cand vreau sa fac un videoclip cu camtasia studio 7 imi merge greu cand dau recording.Am vrut sa mearga pe fullscreen si merge greu asa ca am dat sa nu mai fie fullscreen dar tot greu imi merge. Ce se fac ca sa nu-mi mai mearga greu calculatorul cin fac un videoclip cu camtasia studio7? Funa!

2 răspunsuri:
| darkybat a răspuns:

Salut trebuie sa scrii in start/run msconfig si iti apare o icoana acolo dai la setup aclo ai cam toate lucrurile deconectate conecteazale si la service scoti yahoo update si o sa se miste mai bine.Te rog sa imi dai o fundita daca ti-a placut raspunsulwinking

| Remus12 a răspuns (pentru darkybat):

Darkybat Am facut tot ce mi-ai zis dar tot nu-mi merge asa am si eu problema... ce este de facut? si la msconfig eu nu am setup poate service vroiai sa zici... ce sa ma fac?!?