| GeorgianaDragus a întrebat:

As avea o nelamurire despre cei care isi fac pentru prima data vlog, ma gandesc ca "publicul" nu vine din prima nu? As vrea sa ma apuc de vlogging. Cum as putea sa ma fac cunoscuta si despre ce as putea sa vorbesc sa fiu interesanta? Credeti ca intai ar trebui sa imi fac o pagina de facebook Numele meu`s VLOG si dupa ce ma mai cunoaste lumea sa incarc videoclipurile si sa le pun si acolo? Sau sa imi fac pagina dupa?

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cere sfaturi de la o persoană care a devenit deja populară în acest domeniu.
Părerea mea este că ar trebui să îţi faci o pagină de Facebook cu numele tău mai întâi.
Succes!