| LoveLebadaa a întrebat:

As vrea tare mult sa ma apuc de vlogging. Un vlog despre make-up,tutoriale, dar si cu intrebari si raspunsuri. Pana atunci, am niste probleme: cum sa-mi fac cont pe youtube in primul si primul rand laughing. Apoi; sa ma invatati si pe mine despre yt, gen ce inseamna subscribe. Iar dupa aceea sa-mi dati o idee despre ce sa vorbesc in primul meu video, si sa-mi spuneti unde sa-mi scrie oamenii intrebari, adica imi fac o pagina oficiala de facebook? Unde sa se aboneze si ce inseamna asta? Tot ce stiti. Stiu, sunt varza, dar nimeni nu s-a nascut invatat, invat pe parcurs. Fundita, va rog ajutati-ma! Multumesc mult, stiu ca ma pot baza pe voi big grintonguehappy:*

1 răspuns:
| plasticsmile a răspuns:

In primul rand intri pe youtube.com in dreapta sus dai sign in in dreapta mai sus pe fundal rosu apare create an account si iti vei putea pune filmulete pe youtube in care sa vorbesti despre machiaj, sa dai detalii si ca lumea sa te poata contacta iti poti face si o pagina pe facebook in care sa postezi poze cu machiaj si lumea va intra pe acel cont sa vada ce ai postat, sa vorbeasca cu tine, este vorba de strategii de marketing ceea c incerci tu sa faci