| GeorgianaDragus a întrebat:

As avea o nelamurire despre cei care isi fac pentru prima data vlog, ma gandesc ca "publicul" nu vine din prima nu? As vrea sa ma apuc de vlogging. Cum as putea sa ma fac cunoscuta si despre ce as putea sa vorbesc sa fiu interesanta? Credeti ca intai ar trebui sa imi fac o pag de facebook Numele meu`s VLOG si dupa ce ma mai cunoaste lumea sa incarc videoclipurile si sa le pun si acolo? Sau sa imi fac pagina dupa?

10 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce toți copiii penibili care nu au nimic important de spus se apucă de vlogging?
A, da, pentru că nu necesită să știi sa scrii sau să ai imaginație.

| GeorgianaDragus explică (pentru Wøodenpints):

Marsh fa! big grin penibila esti tu!

| Wøodenpints a răspuns (pentru GeorgianaDragus):

În primul rând sunt băiat. În al doilea rând, de ce sunt penibil?
Nu-s eu ăla care vrea să-și facă blog și nu știe cum să capteze atenția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fii cunoscuta trebuie sa fii buna in ceea ce faci. Daca o sa te faci placuta si o sa zici chestii utile si inteligente si nu prostii din alea "ce am in sacosa" atunci o s aajungi departe. Daca cuiva ii place te va recomanda mai departe si usor usor ajungi cineva. Nu trebuie sa te milogesti de nu stiu cine sa iti faca reclama sau mai stiu eu ce. Cat despre Facebook normal ar fi ca dupa ce faci cateva vloguri sa iti faci si o pagina dar o cam faci degeaba ca ceea ce ai putea primi pe Facebook poti primi si pe Youtube.
PS: Cati ani ai?

| GeorgianaDragus explică (pentru anonim_4396):

16 :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgianaDragus):

Varsta este buna, sa speram ca si IQ-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa incepi prin a respecta regulamentul unui site. Daca vrei sa fii respectata in ce faci.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu-ţi faci nimic. E fumată deja treaba asta, nu mai merge. Adu şi tu ceva nou.

| GeorgianaDragus explică (pentru L7w7n7d7):

...am mentionat deja ca vreau sa imi fac...

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Pai mai intai aduna vreo 100 de abonati si pune primul vlog si poti sa iti faci si o pagina de facebook dar dupa ce incepi vloggingul.