| pikaღ a întrebat:

Salut as dori si eu sa stiu cum pot crea propriul meu joc(stiti voi oricine vrea sa joace sa-si faca cont). vreau un raspus concret fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

E complicat, trebuie sa te pricepi foarte bine la informatica, din cate stiu eu, si sa fi un foarte bun programator.
Gaseste un specialist care sa te ajute, desi e destul de dificil.
batting eyelashes

17 răspunsuri:
| pikaღ explică:

Apshyxiation stii cum se zice "daca taceai filozof ramaneai" daca nu stii mai bine vezi-ti de treaba ta

| apshyxiation a răspuns (pentru pikaღ):

Salut as dori si eu sa stiu cum pot crea propriul meu joc (zi ce joc vrei nici nu sti sa te exprimi cum trebuie ) da`ti foc ratatu/ratata naibi ce crezi ca sti tu ceva stai pe TPU si intrebui de unde te-au scos parinti

| Trifan_Ana_1980 a răspuns (pentru apshyxiation):

Trebuie sa dai pe site-ul www.pictogame.ro apoi dai pe primul site, initai trebuie sa iiti faci cont si dai pe jocuri! de pe internet iei niste poze le copiezi si le pui in capul uni om pentru ca in jocul ala pui capete de om, dar baietii pot sa creeze o cursa de masini

| pikaღ explică:

Apshyxiation vezi daca erai baiat sau fata desteapta primeai fundita dar daca fusasi tont-toanta

| apshyxiation a răspuns (pentru pikaღ):

Esti tu proasta eu ti-am dat un exemplu de o carte foarte buna pentru a creea jocuri sinugra da. tu vrei meditati de la alt fraier treaba ta ...habar nai dc ai pus o asemenea intrebare de plictiseala si de lipsa de atentie

| pikaღ explică:

Bai nesimtitule vezi cum vorbesti ca ca eu nu-ti vorbi asa si ce imi bagi parintii aici asa sa ii vorbesti mamei ta sa veedem daca ii convine

| pikaღ explică:

Uite ce iti spun eu nu vreau sa ma cert cu tine deoarece nci macar nu te cunosc dar iti spun ca vorbesti ingrozitor de urat, nu mai folosi cuvinte de acestea pe net

| pikaღ explică:

Eu cerui ajutorul celor de pe TPU(nu degeaba mi-am facut cont, nu?

| pikaღ explică:

Culcate tu si revizuiesteti comportamentul ca no sa ajungi departe in felul acesta

| pikaღ explică:

Mersi mult ana cel putin tu imi dadusi un raspuns la intrebare

| apshyxiation a răspuns:

C++ citesto invato poti face orice ce joc cu cartea aia

| apshyxiation a răspuns:

Vrei sa faci jocuri leagata de copac poate`ti vine mintea in cap

| Axyongaming007 a răspuns:

Nu este foarte complicat dar nici usor nu este. Intra aici ca sa vezi cum poti face un tutorial: https://m.youtube.com/watch?v=V36TXIog40k

| admins123 a răspuns:

Instaleaza-ti rpg si du-te pe youtube si vezi tutoriale!
funda?

| admins123 a răspuns:

Fa joc in blender

| Trifan_Ana_1980 a răspuns:

Intri pe site-ul www.pictogame.com acolo iti arata sa editezi jocuri, dar mai intai trebuie sa iti faci cont

Întrebări recente