| nicoleee30 a întrebat:

:* As vrea sa pun o intrebare la care as dori sa raspunda baieti, adica as vrea sa stiu parerile lor. Pentru voi, baietii, conteaza marimea areolei (daca nu stiti ce inseamna ati putea cauta pe google :*)? Adica ale mele sunt destul de marii.si as vrea sa stiu daca asta este o problema happy (va rog frumos fara mistouri :X )

Răspuns Câştigător
| Flafy1920 a răspuns:

Eu nici macar nu tin cont de aceste aspecte. in general baietii (cei calumea) se uita in primul rand la comportament, gandire, caracter. chestii de genu. partea estetica conteaza mai putin. pentru mine nu ar fi o problemahappy numai fi stresata din cauza asta. daca te iubeste te accepta oricum ai fi. stii cum se zice: DRAGOSTEA E OARBA!