| D3lUxE a întrebat:

Caut o comunitate IPB destul de populata cu un server de cs populat unde sa ajut la administrat. Am o experienta mare si ma pricep bine.

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Asculta ce zic, ceea ce ceri tu inseamna mokangeala, am membrii pe comunitatea mea care au muncit luni de zile sa faca posturi pe forum, s-au implicat in conducere, deci intelegi ce inseamna sa obti postul de administrator, chiar daca ai cunostinte in forum si administrare nimeni nu iti da postul asa usor cum crezi, banuiesc ca iti place sa te implici dar ia-o usor si de jos, asa e pe orice comunitate noua cand vi, noroc.

| D3lUxE explică (pentru MarianWLF):

Stiu, ai dreptate. Dar fix chestia cu luatul de jos nu-mi prea place laughing Sunt lenes big grin

| MarianWLF a răspuns:

Inteleg, dar pe o comunitate mare e foarte greu de gasit, poti obtine postul cum vrei tu doar in caz de gasesri o comunitate mai mica care e la inceput si are nevoie de oameni cu cunostinte in domeniu.

| Melintealin08 a răspuns:

Http://nationscs.com/forum/
Haide aici e o comunitate noua!
Cautam oameni cu activitate!
Care sa ne ajute la administrat!

| MoldoAlex a răspuns:

Http://forum.radioxplay.net/index.php, te asteptam sa vedem ce poti.

| D3lUxE explică:

Bineinteles, aduc membrii, fac posturi (multe tutoriale) si pot ajuta la suport.

| Melintealin08 a răspuns (pentru D3lUxE):

Haide pe http://nationscs.com/forum/! o comunitate noua! :DD TE asteptam cu mare drag!

| ruleplay a răspuns:

Hai si tu pe ruleplay.com un forum foarte bun care cauta staff activ sv de orice tip si clanuri!