| kukuucu a întrebat:

Salut, caut oameni care stiu sa joace minecraft ( nu conteaza sa stii ceva ce te da pe spate si sti minecraft atat) sa ne facem un server minecraft si dupa aia sa facem tutoriale sa filmam si sa ne distram sa facem filmulete de 10, 20 minute

Eu am 13 ani stiu sa muncesc in echipa si caut oameni ce stiu si ei sa munceasca in echipa, si sa nu te enervezi repede adica sa injuri ca disperatu

Ce trebuie sa faci ca sa intrii :

1. Sa ai peste 12 ani.
2. sa ai un microfon bun ( ca sa nu se auda urat cand filmam )
3. si sa stii ceva despre moduri in minecraft...

Răspuns Câştigător
| XxXVoyyceXxX a răspuns:

EU big grin! am 15, joc minecraft de 2 ani,
nu am probleme cu microfonu, id-ul meu de skype este : dreigo13

| kukuucu explică (pentru XxXVoyyceXxX):

Te aleg pe tine. hai pe skype ca te astept happy!

| ilasadrian a răspuns (pentru kukuucu):

Plz iama si pe mine sa fim trei plz

6 răspunsuri:
| ilasadrian a răspuns:

Ilas.adian (masss) ma 13 ani si joc minecraft aproape de 1 an

| kukuucu explică (pentru ilasadrian):

Ai gresit id-ul!

| ilasadrian a răspuns (pentru kukuucu):

Ilas.adrian scuze mam grabit

| Gabriel_Vlad_1988 a răspuns:

1. Am 13 ani
2. Am un microfon bun
3. Stiu ceva moduri de minecraft