| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cine joaca minecraft? si nu are cu cine sa dea add la daryus_poli2000 mai jucam si noi un minecraft vb cu skype mai filmam big grin poate facem si un sv (eu nu stiu daca stie cinevabig grin)

7 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Nu mai caut.

| putrack a răspuns:

Ba eu nu te gasesc pe tine dar uite aici acesta este id-ul meu de skype : xxpatrick2010xx te astept

| Elena_Anca_1980_TWg7 a răspuns (pentru putrack):

Imi dai te rog un link de unde ti-ai instalat minecraft-ul?

| Restinpeach a răspuns:

Eu!, Funda plizz

| Seby1231 a răspuns:

Am server, am mincraft din versiunea 1.2.5 alpha si il am si cumparat acum, am pluginuri pe server, si am id de skype, daca vrei sa jucam da-mi add pe skype:
Skype Name: rouch_harryton
Email: Cs_expert_seby@yahoo.com (scuze daca am email-ul asa, il am de mult cand jucam cs dar acum nu mai joc)

| daryus2221 a răspuns (pentru Seby1231):

Eu nu te gasesc pe skype dai tu add la daryuserou

| com003 a răspuns:

Ma cum te numesti pe skype?