| SnicK a întrebat:

Salut
Cine se pricepe la NOD32 4 am o problema.
http://www.img.b-zone.ro/images/03576275136666858202.bmp
Si nu pot face UPdate la Wndows (Windows XP) pentru ca ...stiti,e piratat, si daca i fac Update i fac mai mult rau.
Ce pot face?
Update la Antivirus nu face nici daca schimb licenta, se tot "incarca" de 10 minute dar tot la 0 % ramane, de 3 ani de cand il am nu a mai facut asta.

3 răspunsuri:
| bigdady a răspuns:

Apasa update/username and Password setup si pune astea
Username:EAV-30548871
Password:rjcr6u5c34
dupa poti da update virus signature

| sinblade27 a răspuns:

Exista un crack pentru el numit nod enabler cauta-l pe google sau baga seriale functionale

| MisleadMagic a răspuns:

Pana acum aprox 5 luni am avut tot Windows XP[acum am Windows 7], piratat, dar cu patch de genuine pe el si am facut update-uri fara probleme...ca antivirus foloseam si folosesc tot nod32. Sunt genul de tipa ce nu-si inchide calculatorul cu saptamanile si din cauza asta update-urile nu merg pana la capat, dar acum sunt nevoita pentru nod32 pentru ca si eu primesc aceeasi chestie daca nu le fac la timp. Incearca sa-ti iei toate masurile de precautie si pe urma risca-te cu un update sau varianta sa schimbi antivirusul, desi il recomand oricui.