| NewStyleXx a întrebat:

Salut,fratilor am o problema si anume am internetul de la RDS si de vreo 3-4 zile imi merge foarte prost, dar vecinamiu are si el internet de la RDS si lui ii merge foarte bine(asa imi mergea si mie acu 3-4 zile).Si mentionez ca modemul imi arata ca merge internetul dar el nu merge... Daca stiti cum pot rezolva problema cu internetul sunteti cei mai tari si va dau Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SadPiano a răspuns:

Trebuie sa suni la RDS. Anunti cum merge netu si o sa vina sa verifice. FUNDA!

1 răspuns: