| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Pentru cei care joaca Dragon City pe FaceBook, am o misiune si trebuie sa obtin "Gummy Dragon" e dragonul ala mare roz in forma rotunda parca e porc si trebuie sa combin dragon de planta si cu electric, dar nu ma lasa imi spune ca nu se poate combina, va rog ajutati-ma dau fundita e urgent!

Răspuns Câştigător
| Shac0 a răspuns:

E foarte simplu pui unul de planta nu combinat adica sa aiba numa planta cu unul de fulger big grin

16 răspunsuri:
| peter98992 a răspuns:

Dandelion+Laser=Gumi dragon

| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Jade+florescent=gummy
firebird+star=gummy
laser+dandelion=gummy

| lucasitto a răspuns:

Uite cea mai simpla combinatie pentru Gummy fara gems:
Firebird+Star, adica pasarea aia rosie care scuipa foc + dragonul ala galben cu capul in forma de stea(sa nu il confunzi cu altul care e albastru) am scris toate astea ca dupa descrierea ta am vazut ca esti junior, nu mai descrie dragonii, spune doar numele

| lucasitto a răspuns:

Uite cea mai simpla combinatie pentru Gummy fara gems:
Firebird+Star

| anonim_4396 explică (pentru lucasitto):

Am deja vreo 10 gummy, uitate cand era pusa intrebarea

| Volkazar a răspuns:

Incearca urmatoarele combinatii:Fluorescent Dragon+ Jade Dragon; Cactus dragon+Gold Dragon; Laser Dragon+Coral Dragon... Incearca chestia asta: ambii dragoni sa aiba 2 elemente, unul sa aiba electricitate si altceva si celalalt sa aiba natura si altceva big grin

| anonim_4396 explică (pentru Volkazar):

Oamenilor, am deja peste 100 de Gummy, uitate si tu cand e postata intrebarea angry

| gaxby a răspuns:

Dandelion+laser sau soccer+cool fire

| bazatu999 a răspuns (pentru gaxby):

Soccer + cool fire = legendar big grin

| IzzyMizzy a răspuns:

Dandelion+laser=gummy

| luigica123 a răspuns:

Daca intr-adevar il vrei trebuie sa combini Dandelion dragon+Laser dragon, dca nu merge incearca de mai multe ori si-ti va reusiwinkinghappy

| Pikatshuu_Marius_1997 a răspuns:

Este dragon rar si nu il poti crea din doua elemente trebuie sa bagi la breeding Laser dragon si dandelion dragon nu este 100% ati esi gummy dar incearca de 2 sau 3 ori si vei reusiwinking

| anonim_4396 explică (pentru Pikatshuu_Marius_1997):

Am deja gummy mersi :X

| XK3nTX a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei ce habitat trebuie la wind dragon?

| anonim_4396 explică (pentru XK3nTX):

Nu stiu

| Volkazar a răspuns (pentru XK3nTX):

Le trebuie habitat legendar doar urmatorilor dragoni: Wind Dragon, Legendary Dragon, Miror Dragon si la Crystal Dragon. Noroc happy!