| ManRo a întrebat:

Se apropie ziua mea (luna viitoare), iar eu doresc sa primesc un ps4. Din clasa a patra am tot strans bani iar la jumatatea clasei a sasea am avut suma de 1600 lei din care am dat 600 lui tati sa imi cumpere o bicicleta (o chinezarie, imi pare rau ca am facut prostia de a da bani pe asta) de atinci nu am mai mancat la scoala iar banii ce imi ramaneau îi puneam la saltea. Mai am de strans cam 300 lei pe putin iar parintii sigur nu vor sa imi dea diferenta. cum pot strange bani repede? OFER FUNDA!

1 răspuns:
| catalinus13 a răspuns:

Simplu ii spui lui taicatu sa te ajute ca na o vrei si ti-o va lu-a