| Maria19Maria a întrebat:

Sunt invitata la ziua unui baiat si habar nu am ce sa ii iau cadou. Mi-a spus ca are si ps4 si consola si wii etc. si ca i-ar placea un joc pentru ps4 dar sunt cam scumpe. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Daca nu ai destui bani sa-i cumperi un joc, ii poti lua un parfum. E cel mai bun cadou pentru un baiat. Cati ani are, totusi?

| Ionela_Alina_2000 a răspuns:

Poti sa ii iei o esrfa sau un accesoriu pretios sau un parfum sau o minge noua originala pana la urma gestul conteaza :*!