| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Am cablu de la Telesat, dar nu prind Mtv si Disney channel, am cautat prin toate programele si nu este, Mtv nu este de loc, iar Disney Channel a fost inlocuit de Nickelodeon.
Cum pot baga iarasi Mtv si Disney Channel?

3 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Le-a scos firma de cablu din grila de programe, ca sa le ai trebuie sa platesti abonament mai mare, si nici asa nu se stie daca le primesti chiar pe toate inapoi.

| AlexAttac explică (pentru denyemy):

Am observat ca din cand in cand, Nikelodeon se transforma in Boomerang, dar de ce au fost scoase din grila?

| andrewdica9 a răspuns:

Nu se mai pot baga. posibil sa fie scoate de firma