| DangerGhost a întrebat:

TPU! Sunt foarte curioasa care dintre aceste 2 canale: Nickelodeon si Disney Channel este preferatul adolescentilor. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Norby66 a răspuns:

Eu zic ca Nickelodeon e mai tare mai ales ICarly nu?

| DangerGhost explică (pentru Norby66):

Multumesc pentru raspuns! Te-am declarat raspunsul castigator! Te pup si sper sa imi mai raspunzi la intrebari!

6 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Scuze, s-ar putea sa te dezamagesc
Adolescentii nu se uita la desene si mai ales la desene de pe disney channel(urasc canalul asta ce formeaza o mentalitate distrusa)
Si apropo desenele noastre originale disney s-au dus de mult pe **** scuze de expresie m-am enervat cand mi-am adus aminte.

| DangerGhost explică (pentru Panteryas):

Am gresit eu cuvantaul. Vreau sa zic copii. Dar in fine, doar aveam nevoie de niste pareri. happy

| har a răspuns:

Haha,auzi eu am 13 ani si eu ma uit la nickelodeon cica nu se uita, cei din clasa mea se uita la cartoon network si disney channel pana si la cele de copii de sub 5 ani ce e mare chestie?

| gabriel366 a răspuns:

Nickelodeon da

| Sandrasandra45 a răspuns:

Buna.Mie mi se pare ca Nickelodeon...e cel mai tare.Il urmaresc de ceva timp si imi place foarte mult...Pa pa.