| Aparaschivei_Codrin_1990 a întrebat:

Am comandat ceva de pe net prin curier rapid, si pot sa ridic eu coletul daca l-am inregistrat pe numele meu( sunt minor, am 13 ani)?

2 răspunsuri:
| cristina6666 a răspuns:

Da normal ca da eu am 12 ani si am comandatceva si eu l-am ridicat fara porobleme

| Dastlast a răspuns:

Daca vine ala la tine la usa poti sa-l ridici fara probleme, doar sa-i semnezi. Daca trebuie sa ridici coletul de undeva, trebuie sa ai un act prin care sa dovedesti ca tu esti persoana care a platit.