| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca am comandat ceva de la flanco si nu ridic coletul de la curier?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Curierul isi face datoria, iti aduce coletul iar daca tu nu esti mulumit de produs il poti returna inapoi

| Predator30 a răspuns:

Depinde ce ii spui doar daca nu esti multumit de produs atunci poti sa anulezi comanda daca nu nu ai cum.

| mel24 a răspuns:

Faci puscarie :rolling on the floor

| cristiiiiiii a răspuns (pentru mel24):

Esti foarte amuzant! pacat ca iti risipesti acest talent aici

| mel24 a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Pe bune? si app sunt fata! asa ca :keep going!

| cristiiiiiii a răspuns (pentru mel24):

Sti unde e gara?

| mel24 a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Depinde care?

| cristiiiiiii a răspuns (pentru mel24):

Cea mai aproape de tine. fugi si intoarce ceasul!

| mel24 a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Plec acum stai sa vina taxi-ul :rolling on the floor

| cristiiiiiii a răspuns (pentru mel24):

Pff ai ceva de asteptat de obicei in mediul rural se ajunge cam greu

| mel24 a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Mai frate tu esti cam destept asa de felul tau! dar mai lasa-ma dracului cu vrajelile tale de varsta a doua!

| cristiiiiiii a răspuns (pentru mel24):

Deja incepi sa ma amuzi happy inteligenta ta atinge cote alarmante. Hai nu te mai obosi cu repliciile astea de 10 bani pentru ca eu refuz sa iti mai raspund. Imi stric stilu cu tine. Pa pa

| mel24 a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Ok! get a fkn life then! byebye.im sick of people as you!

| MadyLarysa a răspuns:

Daca nu ridici coletu il inapoiaza in termen de vreo 3zile