| cristi1000 a întrebat:

Am doi caini bolnavi de maladia Carre (Jigodie).As vrea sa stiu daca pot sa le dau antibioticul augmentin,ca sa isi revina,boala este in prima faza (febra, nu are pofta de mancare).Am auzit ca augmentinul este un antibiotic tare.
Si fara vizite la veterinar ca se uita toti ca prostii si zic ca nu mai poate scapa, dar am vazut pe net ca boala se poate trata pana la semnele nervoase(paralizie,...)si nici unul dintre catei nu au aceste semne.

1 răspuns:
| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Nu stiu