| Motanu1487194714981 a întrebat:

Salut TPU, am fost azi la Kaufland si era o fata langa raft, parea de etnie roma dar nu prea. Sa fie clar, nu era angajata acolo, m-a intrebat daca poate sa ma ajute cu ceva, eu am spus ca nu, apoi a mai intrebat pe o persoana care tot a spus nu. Vreau sa stiu daca ati patit asa ceva si daca ii o metoda de scam

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Ori chiar era angajata si nu ai inteles tu bine ori era un agent de vanzari (de ex erai la raionul de la covalact si ea era acolo sa le promoveze produsele) ori era o persoana cu ceva probleme mintale

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o metoda de scam, era doar draguta cu tine ca te-a placut si nu stia cum sa te agate, sau poate chiar era angajata acolo, dar nu avea halat, fiindca punea marfa pe raft sau era intre schimburi si apucase sa se schimbe.

| sierra1 a răspuns:

Se pare că nu ești obișnuit să se poarte lumea elegant cu tine

| Motanu1487194714981 explică (pentru sierra1):

In ziua de azi ii nu mai am incredere in nimeni, majoritatea sunt niste jigodii

| sierra1 a răspuns (pentru Motanu1487194714981):

Mde, ar trebui să mai lucrezi nițel la asta...

| anonim3247 a răspuns:

În Kaufland sunt camere - aia era angajată acolo.

| AdioTPU a răspuns:

Poate că era o angajată care nu purta uniforma.

| AnonymousCadrar a răspuns:

A vrut sa faca misto de tine. Aşa sunt toate fetele cand vede unul mai pampalau.