| Soka577 a întrebat:

Am inregistrat un video cu tv tunner-ul doar ca sa inregistrat la o calitate mai naspa.As vrea sa stiu cum pot sa encodez acel clip in asa fel incat sa se vada mai bine

1 răspuns:
| george33geo a răspuns:

Salut! ..uite..si eu filmez cu fraps si tot asa se vede pe yt cu 360p dar am aflat ca este un program cyberlink power director 11 care iti schimba claritatea. uite te la tutoriale cu el si deacarcal..cauta ti o versiune free. daca vrei sa ti l dau eu free uite contul meu de facebook https://www.facebook.com/george.avram.7777