| AndreiGabi a întrebat:

Am jucat acum mult timp un "joc" interesant si am dat din intamplare din nou de el asa ca il impartasesc cu voihee hee.

"Jocul are un final amuzant, dar nu trebuie sa citesti decat rand cu rand.

Joaca jocul rand pe rand! Dureaza mai putin de 3 minute.

Merita o incercare, sau?

Deci, pentru inceput ia o foaie de hartie si un creion.

Daca iti alegi nume, ia in considerare oameni pe care ii cunosti si urmeaza-ti instinctult!

Mergi numai cu cate un rand in jos si nu mai departe, altfel strici tot!

Ok, deci...

1. Mai intai, scrie numerele de la 1 la 11 unul sub celalalt.

2. Apoi, langa numerele 1 si 2 scrie cate o cifra.

3. Langa 3 si 7 scrie numele a doua persoane de sex opus.

4. Nu te uita la sfarsit, ca iese prost.

5. Scrie cate un nume (din prieteni sau familie) langa numerele 4, 5 si 6.

6. Scrie patru titluri de cantece la 8, 9, 10 si 11.

8. Si iata rezultatul testului:

a: Trebuie sa le povestesti despre acest joc unui numar de oameni egal cu cel din dreptul lui 2.

b: Iubesti persoana de la 3.

c: Iti place persoana de la 7, dar nu poti fi cu ea.

d: Cel mai mult tii la persoana de la 4.

e: Persoana de la 5 te cunoaste foarte bine!

f: Persoana de la 6 iti aduce noroc.

g: Cantecul de la 8 are legatura cu persoana de la 3!

h: Titlul de la 9 este cantecul pentru persoana de la 7!

i: Cantecul de la 10 este cel care te exprima cel mai bine.

j: Iar cantecul de la 11 este cel care exprima crezul tau in viata. "
Deci, cum v-a iesit?

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

:O:O. Interesant Joc. L.am facut si eu, din plictiseala. Dar mi se potriveste totul x_Xlaughing. Doamne laughing. Dragut joc laughing.

5 răspunsuri:
| AndreiGabi explică:

Pai am dat de el pe un blog, dar nu mai este nimic de genul acolo.

| ioana_3915 a răspuns:

WOOOW chiar o iesit foarte adevarat laughing
dragut jocul

| GaBrYeLa18 a răspuns:

S-a potrivit perfect in afara de 2 chestii in rest sunt chiar uimita de ce a iesit caci e foarte adevarat!

| adrew a răspuns:

Mdaa, a esit adevarat in afara de legatura persoanelor cu cintecele, si nu pot fi nici cu persoana de la 3 nici de la 7

| Aleeeexandra a răspuns:

Ce tare e jocul laughing Aproape toate mi-au iesit adevarate