| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Va rog raspundeti la urmatorul test!
TESTUL VA FUNCTIONA DOAR DACA URMEZI PASII SI NU SARI PESTE NICIUNUL.
1. : Scrie numerele de la 1 la 11 intr-o coloana.

2.: Langa numerele 1 si 2 scrie orice numar de la 1 la 7.

3. : Langa numerele 3 si 7 scrie un baiat de care-ti place.

4. : Scrie numele oricarui persoane care vrei langa numerele 4, 5 si 6. (familie, prieteni, etc)

5. : Scrie titlul unei cantece langa numerele 8, 9, 10, 11.

6. : Pune-ti o dorinta!

1. : Trebuie sa-i povestesti despre jocul acesta persoanei caruia numele se afla langa numarul 4.
2. : Esti indragostita de persoana aflata langa numarul 3.
3. : Langa numarul 7 e baiatul pe care-l placi, dar nu va merge.
4. : Pe cine ai scris langa numarul 4 de aceea persoana iti pasa cel mai mult.
5. : Persoana aflata langa nr. 5 te cunoaste cel mai bine.
6. : Persoana aflata langa nr. 6 e steaua ta norocoasa.
7. : Cantecul scris langa nr. 8 se potriveste cu persoana scrisa langa nr. 3
8. : Cantecul scris langa nr. 9 se potriveste cu persoana de langa nr. 7
9. : Cantecul scris langa nr. 10 spune cele mai multe lucruri despre tine.
10. : Cantecul de langa nr. 11 reprezinta viata ta.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce chestie mai e si asta ca nu inteleg nimic.

| deeadeea111 a răspuns:

Frumos

| Lumynyzza a răspuns:

laughing tarehappybig grin l.am facutbig grin

| 7Mary7 a răspuns:

Ce draguut love struck super!

| AlexBmxRider a răspuns:

Scuze. Nu pot sa sa scriu de ce baiat imi place pentru ca nu imi plac baietii laughing

| Vali0n a răspuns:

Ce naiba ne crezi pe invers

| Iuli20 a răspuns:

Cum adica sa scriu Langa numerele 3 si 7 scrie un baiat de care-ti place? nu inteleg