| 0laurica0 a întrebat:

Unde pot gasi mai multe texte d'astea.: funda!

Scrie numarul tau favorithappy

Acum scrie alt numar care iti place :p
Scrie numele unei persoane de sex opus.Primul care iti vine in minte happy
Scrie orice nume vrei(trebuie sa fie o persoana pe care sa o cunosti)
Un alt nume(poate sa fie un membru al familiei,o cunostinta, un prieten, oricine)
Inca un nume la alegere happy
Scrie numele a unei a doua persoane de sex opus.
Scrie titlul unui cantec.
Titlul unui alt cantec.
Alt cantec rolling eyes
Si in sfarsit ultimul cantec. happy
Rezultate
Numarul scris de tine reprezinta numarul tau norocos
Numarul persoanelor carora le vei face acest test
Persoana pe care o iubesti
Cel mai mult tii la persoana asta happy
Aceasta persoana te cunoaste cel mai bine
Aceasta persoana reprezinta Steaua ta Norocoasa happy
Persoana pe care o placi dar cu care relatia nu poate rezista
Cantecul acesta se potriveste cel mai bine persoanei de la numarul 3
Cantecul acesta este pt.persoana de la numarul 7
Acesta este cantecul care iti descrie starea ta generala, felul in care gandesti
Iar acesta este cantecul care descrie viziunea ta despre viata happy

Răspuns Câştigător
| PunkieMuff a răspuns:

Test de personalitate Dalai Lama a spus sa-l citesti pentru a vedea daca functioneaza in cazul tau. Se numeste TEST DE PERSONALITATE. Este deosebit de interesant. Doar 4 intrebari si raspunsul te va surprinde. Nu trisa prin a te uita la raspunsuri. Mintea este asemenea unei parasute, functioneaza cel mai bine atunci cand deschide. Testul este amuzant de parcurs, insa trebuie sa urmezi instructiunile indeaproape. Nu trisa. PUNETI O DORINTA INAINTE DE A INCEPE TESTUL! Avertisment! Raspunde la intrebari pe masura ce inaintezi. Testul este format din numai patru intrebari, iar daca le vezi pe toate inainte de a termina, nu vei obtine rezultate sincere. Coboara cu privirea incet si rezolva fiecare exercitiu pe masura ce avansezi. Nu te uita la ceea ce urmeaza. Ia-ti creion si hartie si noteaza-ti raspunsurile pe masura ce parcurgi intrebarile testului. Vei avea nevoie de acestea la final. Acest este un chestionar sincer, care iti va dezvalui multe 1. Aranjeaza urmatoarele 5 animale in ordinea preferintei tale: a. Vaca b. Tigru c. Oaie d. Cal e. Porc 2. Scrie un cuvant care descrie fiecare din urmatoarele: a. Caine b. Pisica c. Sobolan d. Cafea e. Mare (intindere de apa) Gandeste-te la cineva (o peroana care te cunoaste si ea si care este importanta pentru tine) pe care sa o poti raporta la una din urmatoarele culori (Te rog sa nu repeti raspunsul de doua ori. Numeste doar o singura persoana pentru fiecare culoare). a. Galben b. Oranj c. Rosu d. Alb e. Verde 4. Si in sfarsit, noteaza numarul tau preferat si ziua preferata a saptamanii. Ai terminat? Te rog sa te asiguri ca raspunsurile tale reflecta ceea ce simti CU ADEVARAT... Ultima sansa... Uita-te la interpretarile de mai jos (dar mai intai, inainte de a continua, repeta-ti dorinta in gand): 1. Aceasta iti va defini prioritatile in viata. Vaca semnifica CARIERA Tigrul semnifica MANDRIE Oaia semnifica DRAGOSTE Calul semnifica FAMILIE Porcul semnifica BANI 2. Descrierea facuta cainelui sugereaza PROPRIA TA PERSONALITATE. Descrierea facuta pisicii sugereaza personalitatea partenerului tau. Descrierea sobolanului sugereaza personalitatea dusmanilor tai. Descrierea cafelei sugereaza modul tau de interpretare a SEXULUI. Descrierea marii sugereaza propria ta viata. 3. Galben: Cineva pe care nu vei uita niciodata Oranj: Cineva pe care consideri adevaratul tau prieten Rosu: Cineva pe care iubesti cu-adevarat Alb: Sufletul tau pereche Verde: Cineva de care-ti vei aminti tot restul vietii. 4. Trebuie sa transmiti acest mesaj unui numar de persoane egal cu numarul tau preferat si dorinta ta se va implini in ziua pe care ai numit-o. Aceasta reprezinta de fapt ceea ce a spus Dalai Lama despre noul Mileniu - rezerva-ti doar cateva minute pentru a-l citi si gandeste-te. Nu pune deoparte acest mesaj, mantra va iesi la suprafata din mainile tale in urmatoarele 96 de ore. Vei avea o surpriza placuta. Acest lucru este adevarat, chiar daca nu esti o persoana superstitioasa. TRANSMITE ACEST MESAJ-MANTRA LA CEL PUTIN CINCI PERSOANE SI VIATA TA SE VA IMBUNATATI. 0-4 persoane: Viata ta se va imbunatati usor. 5-9 persoane: Viata ta se va imbunatati conform dorintelor tale. 9-14 persoane: Vei avea cel putin 5 surprize in urmatoarele trei saptamani. 15 sau mai multe persoane: Viata ta se va imbunatati in mod considerabil si ceea ce ai visat dintotdeauna va prinde contur. DACA VREODATA NU PRIMESTI ZAMBETUL PE CARE IL ASTEPTAI, FII GENEROS SI DARUIESTE PERSOANEI RESPECTIVE UN ZAMBET. DEOARECE NIMENI NU ARE MAI MARE NEVOIE DE UN ZAMBET DECAT PERSOANA CARE NU STIE SA ZAMBEASCA CELORLALTI